indai restoranams, indai įmonės šventei, stalo reikmenys

Kaip pasiruošti vidinei įmonės šventei?

Paskelbta Kategorija Darbas

Vidinių įmonės švenčių organizavimas dažniausiai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. Svarbu suplanuoti ir apgalvoti daugybę dalykų: nuo renginio plano ir veiklos, iki maisto ir jo patiekimo. Šiuo atveju itin praverčia indai restoranams, kuriuos galima užsiakyti internetinėje svetainė Zana.lt. Taigi, nuo ko pradėti ir ko nepamiršti, kad visi liktų patenkinti?

rašikliai dovanų, krepšys, užrašų knygelė ir telefonas

Kelios dovanų idėjos kolegoms

Paskelbta Kategorija Darbas

Artėja didelė šventė, pavyzdžiui, visos įmonės jubiliejus? Pats metas pradėti galvoti apie simbolines dovanas. Tikti gali viskas – ir rašikliai dovanų, ir džemperiai, ir net kokie smulkūs elektronikos prietaisai. Viskas, ko reikia – pasirinkti ir įsitikinti, kad tai atitinka komandos poreikius ir pomėgius. Taigi, pateikiame kelias idėjas.

vertimų biuras Vilniuje, vertimo paslaugos, vertimai verslui

Vertimai ir verslas – kodėl naudinga?

Paskelbta Kategorija Darbas

Sėkmingas verslas dažniausiai neatsiejamas nuo nuolatinių pokyčių. Jie yra svarbūs norint tobulėti ir išlikti konkurencingiems. Atsižvelgdamos į tai nemaža dalis įmonių nusprendžia plėstis į užsienio rinkas ir didinti savo žinomumą. Taigi, kas svarbu tokiais atvejais?

dokumentų valdymas, nešiojamasis kompiuteris, žmogus rašo ant popieriaus

Kaip atrasti gerą darbo vietą?

Paskelbta Kategorija Darbas

Naujo darbo paieška neabejotinai nėra lengva – na, nebent turite daug pažinčių ir milžiniškos patirties. Visais kitais atvejais tenka sukti galvą ne tik dėl to, kaip turėtų būti atliktas darbo dokumentų valdymas, bet ir pagal kokius kriterijus atrasti naują vietą, kur ieškosite savirealizacijos galimybių. Kad būtų paprasčiau, pateikiame kelis patarimus.

SEO auditas, žmogus prie kompiuterio, Google Analytics

Kaip žinoti, ar įmonės svetainei viskas gerai?

Paskelbta Kategorija Darbas

Ką tik į plačiąsias „Google“ lankas paleidote naują svetainę? O gal lankytojų laukiate jau gerus pusę metų ar net dar ilgiau? Jei nesate patenkinti rezultatu, pats laikas sužinoti, kodėl taip yra. Puiki priemonė tam – profesionalus SEO auditas. Apie jį plačiau – būtent šiame įraše.