dokumentų valdymas, nešiojamasis kompiuteris, žmogus rašo ant popieriaus

Kaip atrasti gerą darbo vietą?

Paskelbta Kategorija Darbas

Naujo darbo paieška neabejotinai nėra lengva – na, nebent turite daug pažinčių ir milžiniškos patirties. Visais kitais atvejais tenka sukti galvą ne tik dėl to, kaip turėtų būti atliktas darbo dokumentų valdymas, bet ir pagal kokius kriterijus atrasti naują vietą, kur ieškosite savirealizacijos galimybių. Kad būtų paprasčiau, pateikiame kelis patarimus.

SEO auditas, žmogus prie kompiuterio, Google Analytics

Kaip žinoti, ar įmonės svetainei viskas gerai?

Paskelbta Kategorija Darbas

Ką tik į plačiąsias „Google“ lankas paleidote naują svetainę? O gal lankytojų laukiate jau gerus pusę metų ar net dar ilgiau? Jei nesate patenkinti rezultatu, pats laikas sužinoti, kodėl taip yra. Puiki priemonė tam – profesionalus SEO auditas. Apie jį plačiau – būtent šiame įraše.

šlifavimo diskai, šlifavimo priemonės

Kaip tinkamai paruošti aliuminį suvirinimui?

Paskelbta Kategorija Darbas

Dirbant su įvairiomis automobilių detalėmis, modifikuojant automobilius ar juos taisant, daugiausiai susiduriama su plienu ir aliuminiu. Šie metalai yra naudojami daugiausiai ir tinkamam jų paruošimui, apdorojimui tenka skirti nemažai dėmesio. Ypač svarbu gerai paruošti aliuminį, kad suvirinimo kokybė būtų gera. Šlifavimo diskai, šepečiai šveitimui, valikliai – priemonių metalui apdoroti yra išties daug, tačiau kaip pasirinkti […]

informacijos valdymas, verslo duomenys, kompiuteris ir popieriniai dokumentai

Ką daryti, kad duomenys darbe nepasimestų?

Paskelbta Kategorija Darbas

Kaip pastebi valdymo sistemų kūrėja „Sekasoft“, nėra įmonės, kurioje informacijos valdymas nekelia jokių rūpesčių. Anksčiau ar vėliau tenka ieškoti sprendimų, kaip užkirsti kelią duomenų nutekėjimui, pametimui, netyčiniam ištrynimui ir panašiai. Tiesa ta, kad tuo pasirūpinti nėra sudėtinga, tačiau neretai tenka priprasti prie tam tikrų pokyčių. Pateikiame kelias idėjas, kaip pasiekti tikslą.

radiatorių remontas, automobilio vidus, pakeltas kapotas

Kaip prižiūrėti radiatorių ir ką daryti jam sugedus?

Paskelbta Kategorija Darbas

Radiatorius be jokios abejonės yra svarbiausia automobilio ar sunkiosios technikos aušinimo sistemos dalis. Jie skirti aušinti tepalus, orą ir aušinimo skysti ir yra toli gražu skirti ne tik Jūsų komfortui važiuojant, tačiau yra būtini tinkamam transporto priemonės eksploatavimui. Jei tik pradėjote nuomos verslą ar tiesiog naudojatės sunkiąja technika savo reikmėms, nepamirškite šios detalės apžiūros. Nėra […]