Namams

Daiktai, kurie leis virtuvėje pasijausti tikru šefu

puodai internetu, prieskoniai, virtuvės reikmenys

Maisto gaminimas gali būti ir labai techniškas, ir kūrybiškas procesas. Mėgstantys suktis virtuvėje tikriausiai sutiktų, kad norint išgauti geriausią rezultatą reikia atsižvelgti tiek vieno, tiek kito. Tam, kad maisto ruošimas namuose taptų dar lengvesnis, o erdvės improvizacijai atsirastų dar daugiau verta savo virtuvėje turėti šiuos daiktus.

 

Patrauklus ir ilgaamžis kepimo indas

 

Pyragų, apkepų, kepsnių gaminimui labai praverčia keptuvės ir kiti specialūs puodai. Internetu galima įsigyti tiek viryklei, tiek orkaitei tinkančius indus. Renkantis šią priemonę labai svarbu atkreipti dėmesį, kad ji atrodytų patraukliai, būtų lengvai prižiūrima ir ilgaamžė. Keramikiniuose ar stikliniuose induose iškeptą maistą galima iš karto tiekti ant stalo ir mėgautis nepaprastu jo skoniu.

 

Pipirų malūnėlis

 

Šviežiai malti pipirai – tai, kas suteikia patiekalui išskirtinio aromato ir skonio. Jei dar neturite tokio įrankio, rekomenduojame jį įsigyti ir įsitikinti tuo patiems. Investuodami į kokybišką malūnėlį pipirams, turėsite ne tik puikų pagalbininką virtuvėje, bet ir patrauklų interjero elementą.

 

Tarka citrusinių vaisių žievelei

 

Mėgstantiems gaminti konditerinius šedevrus verta įsigyti specialią tarką citrusinių vaisių žievelėms. Tokie įrankiai dažniausiai pardavinėjami ten pat, kur keptuvės ar puodai. Internetu galima išsirinkti norimo dydžio ir dizaino produktą, kuris gali tapti nepamainomu gaminant įvairius desertus.

 

Prieskonių grūstuvė

 

Ar kada nors pagalvojote, kad prieskonius galite pasiruošti ir patys? Tai puikus būdas savo patiekalams suteikti dar daugiau išskirtinumo. Specialia grūstuve galite trinti garstyčių grūdelius, kuminus, kardamoną ir t. t. Pasitelkus vaizduotę galima išgauti dar niekur neragautus skonius.

 

Tortams skirtas padėklas ir mentelė

 

Naminiai tortai ir pyragai – stalo puošmena ir visų smaližių džiaugsmas. Jei norite, kad jūsų šventinis desertas atrodytų nepakartojamai, verta įsigyti specialų padėklą ir mentelę. Tokie įrankiai ne tik labai gražiai atrodo, bet ir padeda lengviau atpjauti dailų torto gabalėlį.

 

Patogus prikaistuvis

 

Prikaistuvis – vienas praktiškiausių pasirinkimų virtuvėje. Tokie puodai (internetu galima rasti įvairių jų dydžių) tinka tiek virti kiaušinius, tiek lydyti sviestą ar šildyti sriubas.

 

Šie įrankiai gali praversti kiekvienam mėgstančiam gaminti. Ką tik sumalti pipirai ar nutarkuota šviežio apelsino žievelė – nedidelis, bet svarus žingsnis tobulo patiekalo link.