Apranga

Batai – neatsiejama įvaizdžio dalis

pavasariniai batai, sezoninė avalynė, batai internetu

Tinkamos avalynės pasirinkimas gali būti pakankamai sudėtingai. Juk norisi išsirinkti ne tik gražius, bet ir patogius, ilgaamžius batus. Visgi, kodėl verta tam skirti daugiau dėmesio ir į ką atkreipti dėmesį, kad naujoji avalynė taptų neatsiejama jūsų įvaizdžio dalimi?

 

Visų pirmiausiai – sezoniškumas

 

Vienas iš pirmųjų aspektų, kurio nevertėtų praleisti – tai sezoniškumas. Juk ne veltui išskiriami vasariniai, rudeniniai, žieminiai ir pavasariniai batai. Atsižvelgiant į tai kur kas paprasčiau įsigyti ne tik gražią, bet ir patogią avalynę. Juk žiemos metu balerinos bateliai, kad ir kokie patrauklūs jie būtų, tikrai ne pats geriausias pasirinkimas.

 

Kaip išsirinkti?

 

Tiems, kurie nori įsigyti naują avalynę žiemai, rekomenduojama atkreipti dėmesį į jos padą, kuris turėtų būti pakankamai storas. Taip pat geriausia, kai jo protektorius yra pakankamai gilus – juk paslysti ant ledo tikrai nėra malonu. Bato aulo ilgis gali būti labai įvairus, tai priklauso nuo to, kokį įvaizdį norite sukurti.

 

Bene populiariausia sezoninė avalynė – aulinukai. Tai gali būti tiek rudeniniai, tiek pavasariniai batai. Dažniausiai jų viduje nebūna pašiltinimo (kailio, vilnos ar pan.), todėl jie nėra tokie šilti. Verta paminėti, kad tokius batus praprasta priderinti prie įvairaus įvaizdžio: tiek puošnaus, tiek kasdienio. Be to, juos dažnai renkasi ir festivalių dalyviai, kuriems svarbus tiek patogumas, tiek stilius.

 

Vasaros metu nešiojama pati įvairiausia avalynė: sportbačiai, basutės, klasikiniai bateliai, balerinos ir t. t. Vienas iš pagrindinių kriterijų šiuo sezonu – galimybė pėdai kvėpuoti (žinoma, to nereikėtų pamiršti ir kitais metų laikais). Taigi, atkreipiant dėmesį į tai, rekomenduojama rinktis natūralias medžiagas (odą, medvilnę) arba specialius audinius su skylutėmis. Be to, verta nepamirti ir lengvumo – vasaros sezonu tai itin labai vertinama.

 

Nepriklausomai nuo to, jus domina vasariniai, rudeniniai, žieminiai ar pavasariniai batai, rinktis juos vertėtų atsakingai. Juk patogumas vaikščiojant – didelis privalumas. Jei ieškote poreikius atitinkančios avalynės, apsilankykite specializuotoje internetinėje parduotuvėje. Ten rasite platų avalynės pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Nieko nelaukite ir užsisakykite jau dabar.