Namams

Atnaujinkite virtuvės dizainą be didelių pastangų

Ar pradėjote jausti, kad virtuvės aplinka Jums pradeda po truputį pabosti, tačiau pirkti naujų baldų nesinori? Turime kelias smagias ir greitą rezultatą užtikrinančias idėjas, kaip galite pakeistą visą virtuvės interjerą per vieną savaitgalį ir džiaugtis naujomis spalvomis nušvitusia erdve.

5 būdai atnaujinti virtuvės dizainą

Jei atrodo, kad vienintelis būdas atnaujinti baldus ir į virtuvės interjerą įnešti naujų vėjų yra pakeisti virtuvės komplektą, labai klystate. Yra nemažai daug mažiau pinigų ir laiko atsieinančių būdų, kelis iš jų atrinkome.

  1. Perdažykite spintelių dureles

Pagrindinės virtuvės baldas, užimantis bene didžiausią šios patalpos plotą yra virtuvinės spintelės. Šios gali būti labai įvairaus dizaino, tačiau tiek tradicinio, tiek modernaus stiliaus spinteles galite labai lengvai atnaujinti jas tiesiog perdažydami. Nebūtina pakeisti visų spintelių spalvos, efektui pasiekti užtektų tiesiog pakeisti ir kelių spintelių dureles. Galite rinktis panašius, vos vos besiskiriančius atspalvius arba ryškias ir žvilgsnį traukiančias spalvas, kurios tikrai išvaikys bet kokį bodėjimąsi.

  1. Perdažykite spintelių vidų

Jei išorėje esančios spalvos jums patinka, tačiau kažko aplinkai vis tiek labai trūksta, žaismingumo įnešite pakeisdami spintelių vidaus spalvas. Galbūt skamba keistokai, tačiau toks būdas yra labai efektyvus, o nuotaika atvėrus virtuvinės spintelės dureles pakils visiems namiškiams.

  1. Pakeiskite spintelių rankenėles

Dar vienas būdas netradiciškai atnaujinti virtuvę tai paieškoti įdomesnių formų bei spalvų rankenėlių ir jomis pakeisti tradicines. Aišku, šis būdas reikalauja šiek tiek daugiau pastangų, nes reikia atkreipti dėmesį ir į tvirtinimo taškus, ir į visą baldų dizaino stilių. Tačiau jei mėgstate netradicinius sprendimus, maišote kelis stilius tarpusavyje, nebijote į virtuvę ar visus namus įnešti bohemos – tada toks būdas naujinti virtuvę yra tikrai labai smagus. O rankenėlės gali būti labai įvairios – lenktos, tiesiog, pailgos, apvalios, spalvotos, metalinės, raštuotos ir dar daugiau. Tad jei nebijote maišyti kelių stilių – įjunkite vaizduotę ir pirmyn.

  1. Perdažykite virtuvės sienas

Vienas veiksmingiausių būdų atgaivinti virtuvės aplinką, negalvojant apie virtuvinės spintelės pokyčius, tai tiesiog pakeisti patalpos sienas. Jei balta Jums atsibodo, ieškokite ryškesnių, linksmesnių bei pozityvesnių spalvų – geltona, raudona, žalia. Taip pat galima pakeisti tik vienos sienos spalvą ir ją užpildyti šeimos nuotraukomis.

  1. Ieškokite žaismingų ir praktiškų aksesuarų

Tie patys aksesuarai gali būti ir atnaujinti indai ar smagaus dizaino puodeliai. Taip pat jei Jūsų šaldytuvas yra pridengtas medinėmis durelėmis ir taip įkomponuotas į bendrą virtuvės dizainą, galima įsigyti magnetinę lentą. Kuo ši didesnė, tuo smagiau. Ją galite tvirtinti prie laisvos sienos ir prie jos magnetukų pagalba prilipinti nuotraukas, receptus, priminimus. Tai praktiškas ir labai smagus aksesuaras, tiek suaugusiems, tiek vaikams.