Apranga

Ar ilgos suknelės skirtos visų tipų atstovėms?

ilgos progines sukneles internetu

Figūros tipas nulemia, kokie drabužiai tinka labiau ir kurių vertėtų vengti savo spintoje. Kartais vis dėlto norisi to, ką ne taip ir lengvai priderinti, vienas iš pavyzdžių, ilgos proginės suknelės. Internetu šį drabužį galima nusipirkti už pigesnę kainą, kadangi dažniausiai atvežimas į namus būna visiškai nemokamas. Tai padeda sutaupyti pinigų, kuriais vėliau galima nusipirkti įvaizdį kuriančių detalių.

Figūrų tipai ir kaip suderinti tai su ilgomis suknelėmis?

Stačiakampio formos. Šiam figūros tipui tinka prigludę drabužiai. Įspūdžiui sukurti tenka išryškinti juosmenį, kad rūbas suteiktų moteriškumo. Atitinkamos suknelės be gilių iškirpčių, tačiau susiaurintos per juosmenį taps būdų sušvelninti šios figūros kampuotumą.

Ovalios formos. Šiam tipui ilgos suknelės tiks, jei jos bus neprigludusios ir pasirinkta spalva bus ryškesnė, kadangi švelnios spalvos dar labiau suteiks ovalumo, kas ir taip nenorima. Krūtinės zona gali būti atviresnė – tai suteiks moteriškumo.

Trikampio formos. Ilgos proginės suknelės internetu suteiks galimybę rinktis plačiame asortimente. Šiam tipui dauguma suknelių tinka ir be jokių griežtų kriterijų. Vis dėlto kai renkatės, vertėtų atsižvelgti į tai, kad klubų sritis proporcingai išsidėstytų suknelėje.

Apversto trikampio formos. Šio figūros atstovėms kyla sunkumų rasti tinkamą proginę suknelę, kadangi klubų sritis neturėtų būti prigludusi, o krūtinės zona per daug provokuojančiai atidengta. Pagal gero skonio etiketą geriau rinkitės uždaresnio tipo sukneles.

Šaukšto formos. Kaip ir stačiakampio tipui, šiai formai būtina paryškinti juosmens dalį, taip suteikiant lieknumo kūnui. Ilgos suknelės šaukšto formos savininkėms labiau tinka nei trumpos, kadangi jos neatidengia per daug, o kaip tik skoningai paslepia trūkumus. Kaip ir visiems tipams, avalynę reiktų rinktis aukštesnio kulno, taip suteikiant elegancijos ir užbaigtumo aprangai.

Ilgos proginės suknelės internetu bet kuriam figūros tipui, kadangi jos gali būti skirtingų spalvų ir formų. Vis dėlto reikia atsirinkti tai, kas tinkamiausia sau, o ne kategorijoms. Tik bandant naujus dalykus galima išgauti geriausią rezultatą.

Kodėl pirkti internetu?

Šiuo metu ypač madinga apsipirkti nenuėjus į parduotuvę. Tam yra daug priežasčių: tai greičiau, pigiau ir produktų pasiūla gausesnė. Taigi apsvarstykite šią galimybę prieš drabužių įsigijimą.