Keliautojams

Ar geriau keliauti autobusu ar mikroautobusu?

mikroautobusų nuoma, autobusiukas

Artėjant kelionėms Lietuvoje ar užsienyje, dažnai svarstome kokia transporto priemone keliausime. Jei keliaujame nedideliu būriu, ar su šeima, dažna renkamės lėktuvą, traukinį ar nuosavą automobilį. Prireikus patogaus transporto būdo didesnei keliautojų grupei, susimastome, galbūt, autobusų ar mikroautobusų nuoma yra geresnis pasirinkimas.

 

Ar keliausite su gausia kompanija?

 

Pasirinkimas, ar nuomotis autobusą, ar mikroautobusą atrodo paprastas. Atrodo, kad viskas priklauso nuo keliautojų skaičiaus. Vertėtų apsvarstyti, kad netgi keliaujant su didele grupe, keli išnuomoti mikroautobusai gali būti geresnis pasirinkimas nei vienas didelis autobusas. Keliaudami keliais skirtingais mikroautobusiukais, galėsite pasiskirstyti savo keliaujančių žmonių grupę, pagal jų keliavimo pomėgius. Galbūt, kai kurie iš jūsų mėgsta keliauti garsiai klausydami muzikos, o kiti norėtų tylos ir ramybės? Galbūt, vieni mėgsta daugiau pabendrauti, o kiti – geriau renkasi saldžiai pasnausti? Važiuojant keliais atskirais mikroautobusiukais, galėsite geriau prisitaikyti prie jūsų keliautojų poreikių.

 

Manevringumas

 

Dar vienas pliusas, kuriuo pasižymi mikroautobusų nuoma – didesnis transporto priemonės manevringumas. Jei planuojate keliauti kalnuotomis vietovėmis ar sunkiau pravažiuojamais keliais, dideliam autobusui pravažiuoti gali būti sudėtinga. Tokiu atveju, autobusiukas – puiki išeitis, nedideliam mikroautobusui bus lengviau pravažiuoti ir manevruoti sudėtinguose keliuose, kelionės metu nesijausite nesaugiai ar nepatogiai.

 

Paslaugos

 

Mikroautobusų nuomos paslaugas teikia nemažai įvairių transporto nuomos įmonių. Tarp gausaus pasirinkimo tikrai rasite tokią įmonę, kuri galės pasiūlyti jūsų norimo dydžio ir tipo mikroautobusiukus. Šios įmonės dažnai siūlo ir mikroautobusiukų su vairuotoju paslaugas. Užsisakius tokio tipo paslaugą, kelionės metu nereikės vairuoti patiems, viskuo pasirūpins profesionalūs ir didelę vairavimo patirtį turintys vairuotojai.

 

Kaina

 

Dar viena priežastis rinktis mikroautobusiuką, gana prieinama kaina. Vidutiniškai, mikroautobusų nuoma gali kainuoti nuo 20 iki 65 eurų parai. Didesniuose, erdvesniuose ir brangesniuose mikroautobusiukuose būna iki 21 sėdimos vietos, o mažesniuose, ekonomiškesniuose ir kompaktiškesniuose, nuo 8 vietų. Nuo to, kelių vietų autobusiuką pasirinksite priklausys ir jo kaina. Nepamirškite, kad su išnuomota transporto priemone neturėtume viršyti 500km per parą vidurkio, visos kelionės metu. Už kiekvieną nuvažiuotą papildomą 100km gali tekti primokėti apie 10 eurų.