Darbas

Antspaudas – įmonės įvaizdžio dalis

antspaudų gamyba Vilniuje, biuro gidas, biuro reikmenys

Antspaudai – tai tarsi kitokia parašo išraiška. Jie dažniausiai naudojami įvairių įmonių bei organizacijų atstovų tvirtinant dokumentus ir prilyginami įmonės įvaizdžio detalei. Šie daiktai atrodo kaip esminiai ir akivaizdūs elementai biure, tačiau kilus klausimui kur jų įsigyti gali kilti keblumų. Šį klausimą gali padėti išspręsti fizinės bei internetinė parduotuvės, kurie užsiima įvairių antspaudų gamyba Vilniuje.

Kokios yra antspaudų rūšys?

Norint išsirinkti tinkamą antspaudą reikia žinoti kokią rūšį pasirinkti, todėl šiame straipsnyje apžvelgsime kokie būna antspaudų tipai ir kur jie naudojami:

  • Paprasti antspaudai

Tai viena paprasčiausių ir dažniausiai matomų antspaudų rūšių. Jų forma gali būti apvali, kvadratinė arba ovali. Ant šių antspaudų specialios gumelės graviruojamas pasirinktas tekstas, kuris kas kartą paspaudus antspaudą susiliečia su tušu ištepta gumele, kuri nudažo tekstą ir palieka žymę. Jie yra skirti atskirų įmonių padalinių dokumentacijoms.

  • Mikroporiniai

Jie yra šiek tiek kitokie. Tekstas graviruojamas ne ant gumelės, o ant specialios mikroporos plokštelės. Šių antspaudų gamyba Vilniuje nereikalauja papildomų priedų. Pastarieji yra itin aukštos kokybės ir naudojama „Flash“ tipo antspauduose ir „Heri“ rašikliuose – antspauduose.

  • Numeratoriai ir datatoriai

Šiais antspaudais žymima data. Norint pažymėti datą ant numeratoriaus sudėliojama tam tikra skaičių kombinacija, kuri gali būti nustatyta rankiniu būdu arba automatiškai.

  • Kišeniniai

Tai yra itin maži antspaudai, kurie dažniausiai naudojami kelionėse arba komandiruotėse. Kišeniniai antspaudai dažniau naudojami ne dokumentų tvirtinimui, o liudijančio asmens žymai palikti.

  • Surenkami antspaudai

Šie antspaudai pasižymi tuo, jog juose galima keisti vardą, pavardę ir numerius. Surenkami antspaudai yra panašūs į paprastus, juose yra tušo pagalvėlė ir pasižymi tuo pačiu veikimo principu.

  • Mediniai

Šie antspaudai dažniausiai naudojami logistikoje ir gamybos pramonėje. Šių antspaudų gamyba Vilniuje bei kituose miestuose pasižymi tuo, jog yra netradicinio dydžio. Jais žymimos įvairaus mąsto krovinių pakuotės bei paletės.

  • Reljefiniai

Ko gero tai yra reti ir paprastai nenaudojami antspaudai. Jie palieka ryškią žymę iš iškilią žymę. Jais žymi svarbūs ir proginiai dokumentai.

Taigi, kaip jau pastebėjote, antspaudų pasirinkimas yra iš ties didelis, todėl apžvelgus pastarųjų savybes bei rūšis neturėtų būti sunku išsirinkti tinkamą antspaudą Jūsų reikmėms.

Papildoma informacija

Išsirinkus tinkamą antspaudo tipą svarbu apsvarstyti ir tokius papildomus dalykus kaip tušo poreikis, antspaudo surinkimas bei išgaubtumas. Apgalvokite kur tas antspaudas bus laikomas ir ar bus naudingas jo mobilumas. Įmonės, kurios užsiima antspaudų gamyba Vilniuje užtikrina, jog siūlomi antspaudai pasižymi tvarumu ir ilgalaikiškumu.