Uncategorized

Anglų kalbos mokėjimas – šuolis į priekį karjeroje

anglų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje, kalbų kursai, kalbų mokykla

Ne paslaptis, kad Vilnius iš kitų miestų atvilioja nemažai žmonių dėl palankesnių gyvenimo sąlygų, infrastruktūros, kultūros ir geresnių karjeros perspektyvų. Sostinėje įsikūrusios ir veiklą vykdo daug įvairių lietuviškų ir užsienio kapitalo bendrovių, kurios ieško darbuotojų. Natūralu, kad norint gauti tam tikrą darbą, privalu atitikti nustatytus kriterijus: turėti išsilavinimą, atitinkamo darbo patirties, būti motyvuotam ir žingeidžiam individui. Užsienio kalbų mokėjimas – taip pat svarbus norint dirbti tiek vietos, tiek tarptautinėse bendrovėse.

 

Anglų kalba: pasirinkimas ar būtinybė?

 

Šiandien anglų kalba yra viena plačiausiai naudojamų daugelyje pasaulio šalių ir Lietuva nėra išimtis. Anglų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje, kuriuos rengia „Skrivanek“ kalbų mokykla ir vertimų biuras, sulaukia nemažai susidomėjimo įvairaus amžiaus grupių tarpe. Į juos renkasi tiek žmonės, kurie nesimokė anglų kalbos mokykloje, ar nori paglinti savo žinias: išmokti specifinių terminų, pagerinti kalbėjimo ar klausymo įgūdžius. Daugumą jų vienija bendras tikslas – noras patobulėti, kad turėtų geresnes galimybes užimti norimą poziciją. Tai rodo anglų kalbos svarbą šiandieninėje darbo rinkoje ir savotišką jos neišvengiamumą.

 

Mokytis individualiai ar su mokytoju?

 

Kiekvienas žmogus yra skirtingas: vienam patinka imtis iššūkių pačiam, rinkti naudingą medžiagą ir bandyti išmokti kažką naujo kiekvieną laisvą minutę, kitam labiau padeda struktūruotas, konkretus pasirengimas ir priežiūra. Motyvacija tokiu atveju tampa itin svarbiu faktoriumi, tačiau ji gali išblėsti susidūrus su nesekmėmis arba išaugti, kai juntamas progresas. „Skrivanek“ anglų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje suteikia klientams didelę pasirinkimo laisvę: galimybę mokytis su mokytoju individualiai, nuotoliniu būdu ar netgi grupelėse. Kursų programa pritaikoma pagal asmeninius poreikius ir siekius, todėl mokymasis gali būti tiek koncentruotas ir orientuotas į tam tikrus tikslus, tiek platus.

 

Mokytis niekuomet nėra vėlu

 

Neretai girdimas stereotipas ar pasiteisinimas, jog vyresnio amžiaus žmonėms mokytis anglų kalbos gali būti sunku. Toks požiūris dažniausiai kyla iš baimės ir nepasitikėjimo savo jėgomis, nes anglų kalba nepasižymi aukštu sudėtingumu ir įgauti pradmenis dažniausiai galima sąlyginai greitai. Besimokantieji kalbų mokykloje nepaliekami likimo valiai, jų progresas yra nuolat vertinamas, akcentuojama tai, ką gali būti kiek sudėtingiau perprasti. Dėl šios priežasties „Skrivanek“ anglų kalbos kursai suaugusiems Vilniuje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyviai ir įdomiai mokytis šios kalbos subtilybių.

Kalbų mokymasis – puikus būdas tobulėti. Anglų kalba atveria platesnes galimybes darbo rinkoje, ja galima susikalbėti daugelyje populiariausių turistinių miestų ir ne tik. Svarbiausia, kad tai leis labiau pasitikėti savimi ir lengviau komunikuoti su žmonėmis iš užsienio. Ne veltui sakoma, kad mokant žodį, žinosime ir kelią.