Namams

5 mitai susiję su odiniais baldais

minkšti odiniai svetainės baldai. baldai svetainei, mitai apie odinius baldus

Minkšti odiniai svetainės baldai yra neatsiejamas elementas šiame kambaryje. Svetainė tai vieta, kurioje praleidžiame ypač daug laiko. Neretai šiai patalpai pritaikome universalius odinius baldus. Vis tik yra tam tikrų mitų, kurie kuria neteisingą požiūrį apie odinius baldus. Tad kokie jie?

Mitas Nr. 1: odiniai baldai nėra ilgaamžiai.

Vis dėlto, odiniai baldai yra tas daiktas, kurį galite įsigyti negalvodami apie kitus baldus dar daugelį metų. Oda yra natūrali medžiaga, todėl laikui bėgant, tik dar labiau išryškėja jos žavesys. Odiniai baldai tai yra tikrai gera investicija į ateitį.

Mitas Nr. 2: odiniai baldai skirti tik pasiturintiems.

Minkšti odiniai svetainės baldai tikrai atrodo gan išvaizdžiai, tačiau tai nereiškia, kad juos gali įsigyti tik pasiturintys žmonės. Odinių baldų dizainas ir medžiaga lemia vizualų vaizdą, tačiau jų komfortu gali mėgautis ir vidutinės klasės žmogus.

Mitas Nr. 3: odinius baldus prižiūrėti sunku.

Odos medžiaga rūpintis nėra sunku. Kartais užtenka tik drėgno skudurėlio nuvalyti dulkėms, kitą kartą užtenka naudoti vieną priemonę skirta odiniams baldams, norint išlaikyti jų blizgesį.

Mitas Nr. 4: odiniai badai nepritaikyti vaikams ir gyvūnams.

Tai nėra tikslus teiginys. Jei naminis gyvūnas ir vaikai žais ant sofos, žinoma yra galimybė ją subraižyti. Tačiau ar tai yra žaidimų vieta? Iš esmės, oda yra labai tvirta medžiaga, todėl jei jūsų baldų oda yra išties kokybiška, ji turėtų atlaikyti didelį krūvį.

Mitas Nr. 5: odiniai baldai vasarą – per karšti, žiemą – šalti.

Tiesa, kad oda reaguoja į temperatūros pokyčius. Automobilio sėdynės žiemą išties šaltos, o vasarą įkaista. Tačiau su baldais yra kiek kitaip. Kambario temperatūroje, žiemos laikotarpiu, turėtumėt pastebėti, kad minkšti odiniai svetainės baldai šildo, o vasarą, kadangi oda kvėpuoja, leidžia atsivėsinti žmogaus kūnui.

Penki tekste paneigti mitai, leidžia įsitikinti odinių baldų privalumu. Tai universalūs ir praktiški baldai taikomi ne tik svetainės kambariui, bet ir kitoms namo ar komercinių pastatų erdvėms.