Laisvalaikiui

5 didžiausią malonumą suteikiančios sekso pozos

pora miegamajame

Vienos sekso pozos yra labai patogios, kitos ekstremalios ir skatinančios išsiskirti adrenaliną. Tačiau kurios iš jų yra maloniausios? Kokia pozicija garantuoja orgazmą? Atrinkome ir išskyrėme bene labiausiai tiek vyrų, tiek moterų vertinamas sekso pozas, kurios leis patirti stipriausius pojūčius.

Maloniausių sekso pozų TOP 5

Vieniems rūpi, kurios pozos suartina partnerius, kitiems svarbiausia tos, kurios padės patirti moteriai orgazmą, treti ieško vis įvairesnių būdų bei vietų, kur būtų galima pasimylėti. Tačiau bene visus šiuos tikslus vienija vienas bendras dalykas – malonumas. Mūsų atrinktos sekso pozos labiau mėgstantiems eksperimentuoti lovoje gal jau bus žinomos, tačiau tam taip pat pateikiame argumentaciją. Ne veltui vienos pozos gali būti laikomis standartu ar klasika.

1. Kojos ant pečių

Mergina turėtų atsigulti ant nugaros, taip, kaip gultųsi misionieriaus pozoje, partneris klaupiasi priešais, o mergina savo kojas iškelia į viršų ir padeda juos vyrui ant pečių. Šioje pozicijoje įsitempia moters makšties raumenys, tai vyrui leidžia lengviau pasiekti tą nuolat užsislėpusį G tašką. Vertėtų perspėti, kad nerekomenduojama mylėtis šioje pozicijoje prieš tai sočiai pavalgius.

2. Šuniuko poza

Vienas iš klasikinių variantų, kuomet moteris klūpi ant keturių, o vyras įsiskverbia iš nugaros. Ši poza yra bene labiausiai mėgstama tiek vyrų, tiek moterų. Lengva pasiekti ir intensyviai stimuliuoti G tašką, o malonumo bangos užlies jei kartu bus dirginamas ir klitoris. Šios sekso pozos metu garantuojamas orgazmas.

3. Atbula jojikė

Vyras guli ant nugaros, o partnerė ant jo sėdasi atsukusi nugarą. Čia daugiau stengtis reikia merginai, tačiau šios pozos privalumas tas, jog galim atitolinti mylimojo ejakuliaciją, o mergina išlošia daugiau laiko savo kulminaciniam taškui pasiekti.

4. Modernesnė misionieriaus poza

Tikra tiesa, kad įprasta misionieriaus poza yra visiems atsibodusi ir nebeįdomi. Tačiau ji viena iš jų, kurios metu lengva atsidurti devintame danguje. Modernesnė šios pozos versija – padėta pagalvė po sėdmenimis. Šiek tiek kitas įsiskverbimo kampas, o patiriamas malonumas dvigubai didesnis.

5. Gulint ant pilvo

Šios sekso pozos metu patiriamas dar didesnis malonumas nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Moteris gulasi ant pilvo, vyras gulasi ant partnerės ir įsiskverbia iš nugaros. Labai panašu į šuniuko poziciją, tačiau pojūčiai stipresni. Merginai šioje pozoje svarbiausia šiek tiek kilstelėti sėdmenis aukštyn. Patogumo dėlei galima pasidėti pagalvėlę po pilvu.