Apranga

4 patarimai renkantis moteriškus naktinius rūbus

Naktinukai, seksualūs naktiniai, seksuali apranga

Nakčiai artėjant kūną užlieja vis labiau juntamas nuovargis, kuriuo norime atsikratyti, kad kitą dieną pradėtume veržlūs ir geros nuotaikos. Todėl labai svarbu yra pasirinkti ne tik tinkamą čiužinį, patalynės komplektą, pagalvę bei kitus miegamojo akcentus, bet ir tinkamą aprangą nakčiai. Komfortas – vienas svarbiausių aspektų renkantis bet kokius rūbus, todėl naktiniai – ne išimtis. Pateikiame 5 patarimus, kurie padės išsirinkti geriausius ir labiausiai tinkančius naktinukus.

1. Pasirinkite tinkamą medžiagą

 

Nuo medžiagos priklauso labai daug: ne tik tai, kaip naktinukai atrodys, bet ir tai, kaip jie jausis ant kūno. Atsižvelkite ir į tai, kokia temperatūra vyrauja namuose ir už lango. Jeigu naktys vis dar pakankamai vėsios, rinkitės truputėlį šiltesnius naktinius rūbus. Vasarą, kai naktys būna išties šiltos, pakanka ir plonesnio, lengvo trikotažo naktinukų. Tiek vienu, tiek kitu atveju puikiai tinka medvilnė ir kiti natūralūs, odai kvėpuoti leidžiantys audiniai.

 

2. Neprašaukite su dydžiu

 

Naktį dažniausiai nemiegame statiškai – kūnas nuolat juda mums net nejaučiant, todėl rinkitės naktinius, kurie leistų kūnui nevaržomai judėti, nepaliktų nutrynimų ar nuospaudų. Ieškokite aukso viduriuko, nes tiek per laisvi, tiek pernelyg aptempti naktiniai rūbai bus nepatogūs.

 

3. Ilgis – taip pat svarbu

 

Savo garderobe pravartu turėti keletą skirtingų naktinių rūbų. Pavyzdžiui, seksualūs naktinukai puikiai tiks tuomet, jeigu norėsite daugiau romantikos ar įkaitinti atmosferą ypatingomis progomis. Šie gali būti tiek labai trumpi (žinoma, jeigu tai yra Jums patogu), tiek ir ilgesni, tačiau pagaminti naudojant nėrinius, žvilgančius, švelnius audinius. Naktiniai, siekiantys kelius, leis paslėpti itin gundančius apatinius. Ilgis dažnai taip pat priklausomas nuo metų laiko, nes ilgesni naktiniai rūbai labiau tiks šaltajam metų laikotarpiui, o trumpesni – šiltajam.

 

4. Rinkitės spalvą, kuri perteiktų Jūsų asmenybę

 

Rūbai ir jų spalva turėtų atspindėti Jūsų tikrąjį charakterį ir būdą. Žinoma, galima rinktis ir spalvas, atsižvelgiant į praktiškumą. Tokiu atveju turbūt geriausiai tinka juodos spalvos naktinukai. Ši spalva kartu pasižymi elegancija ir seksualumu, todėl su šia klasikine spalva niekuomet neprašausite. Visgi, jei norite, galite rinktis ir ryškesnes ar švelnesnes pastelines spalvas – balta, rožinė ir kreminė taip pat atrodo puikiai.

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums išsirinkti naktinius rūbus, kurie bus ne tik patogūs dėvėti, bet ir padės jaustis patraukliau.