Darbas

4 patarimai norintiems išsirinkti verslo dovanas

rašikliai dovanų, verslo dovanos, biuro reikmenys

Verslas turi begalę įvairių rašytų bei nerašytų taisyklių. Verslo etiketas – svarbi ir skrupulingai vertinama savybė daugelyje skirtingų kultūrų. Į jį įeina išties daug įdomių ir neįprastų taisyklių, kurios varijuoja šalyse ir kontinentuose, tačiau kai kurios yra nekintančios ir jų sulaužyti nederėtų. Verslo dovanos – plačiai priimtina ir gero tono sinonimu tapusi taisyklė, kurią vertina ne tik kolegos ar partneriai, bet ir klientai. Jeigu nežinote, ką būtų galima dovanoti švenčių ar ypatingų progų metu, turime keletą naudingų patarimų.

 

1. Jei įmanoma, rinkitės personalizuotas dovanas

 

Personalizuotos dovanos rodo pastangas geriau pažinti asmenį ir rūpestingumą. Pavyzdžiui, jei nusprendėte, kad rašikliai dovanų – puikus būdas nudžiuginti pavaldinius, galite juos išgraviruoti ir taip personalizuoti. Logobalt.lt teikia tokią paslaugą, todėl net ir tokia, iš pažiūros įprasta, dovana taptų žymiai reikšmingesnė ir artimesnė, jeigu ant jos būtų mėgstama frazė ar kita asmeniška atributika.

 

2. Skirkite pakankamai dėmesio įpakavimui

 

Kartais ne ką mažesnį įspūdį palieka pati dovana, tačiau tai, kaip ji yra įpakuota ir pateikta. Estetika šiuo atžvilgiu yra išties svarbi, tad dovana, kuri turės patrauklų, originalų įpakavimą tikrai bus įsimintina. Net ir įprastoms dovanų pakavimo priemonėms stenkitės suteikti kiek įmanoma daugiau originalumo: dekoruokite jas, apvyniokite kaspinais ir panašiai. Išties gera dovana – tai puikus jos ir įpakavimo derinys.

3. Pasirūpinkite pakankamu biudžetu

 

Nėra nieko blogiau, nei selektyvus dovanų dalinimas ar jų įteikimas skirtingu metu dėl nenumatyto lėšų trūkumo. Rašikliai dovanų – geras pasirinkimas, jeigu norite kažką padovanoti, tačiau dovanoms negalite skirti pernelyg daug lėšų. Logobalt.lt siūlo elegantiškus, skirtingų rūšių rašiklius, kuriuos galės įvertinti kiekvienas. Atminkite, kad geriau kiek paprastesnė ir mažiau kainuojanti dovana visiems negu brangesnė, tačiau tik keletui žmonių.

 

4. Užsakymus atlikite iš anksto

 

Dažnai pasitaikanti klaida, kurią daro įmonės, tai dovanų užsakymas likus per mažai laiko iki švenčių. Neįvertinama užsakymo pagaminimo trukmė, įmonių užimtumas šventiniu laikotarpiu. Tokiu atveju dovanos gali būti pristatytos per vėlai, o tai – ne pats smagiausias dalykas, kurį norėtumėte pranešti savo pavaldiniams. Dovanų paieškas pradėkite gerokai anksčiau, kad jos būtų pagamintos ir atsiųstos laiku. Jeigu netyčia apsiskaičiuotumėte ir pritrūktumėte dovanų, vis dar turėtumėte laiko jų įsigyti. Tad jei norite, kad rašikliai dovanų Jus pasiektų laiku, kreipkitės į „Logobalt“.