Keliautojams

4 patarimai naujiems keliautojams

autobusų nuoma, transporto nuoma

Pavasaris jau įpusėjo, o orai nepaliauja šiltėti ir vis labiau džiuginti saulės spinduliais. Tai reiškia ne tik tai, kad daugiau laiko bus praleidžiama gamtoje ir gryname ore, bet ir tai, jog prasidės aktyvus kelionių sezonas. Mokyklos, bendrovės, įstaigos ir kitos asmenų grupės ims organizuoti įvairias išvykas po dar neaplankytas šalis bei miestus. Pabandysime apžvelgti, kuo reikia pasirūpinti, kad kelionė būtų išties įsimintina.

 

1. Pasirinkite transportą

 

Tai, su kokiomis transporto priemonėmis bus keliaujama, gali nulemti išvykos sėkmę. Autobusų nuoma – vienas populiariausių būdų pasiekti norimą tikslą. Autobusas, savaime suprantama, yra praktiškas ir patogus pasirinkimas, jeigu keliauti ketina didelė žmonių grupė. Jame yra pakankamai vietos tiek bagažui, tiek keleiviams viduje. Be to, reikalui esant, galima išsinuomoti autobusą su laikikliais dviračiams, jei norėtumėte kartu savimi pasiimti ir juos. Puiku ir tai, jog kelionės metu visi keleiviai galės atsipalaiduoti, nes autobusą valdys patyręs ir profesionalus vairuotojas.

 

2. Suplanuokite maršrutą

 

Šis aspektas – taip pat labai svarbus. Reikia ne tik žinoti, kur važiuosite, bet ir kaip geriau būtų pasiekti kelionės tikslą. Juk neretai važiuojant iki tam tikros vietos galima pamatyti įdomių ir neįprastų objektų kelyje ar šiek tiek nukrypus nuo pagrindinio kelio. Pateikite šį maršrutą autobusų nuoma užsiimančiai įmonei ir ji atliks preliminarius skaičiavimus, kiek galėtų kainuoti tokia išvyka. Tam, kad kelionė netaptų tiesiog važiavimo iš taško A į tašką B, pasidomėkite, ką galima pamatyti aplinkiniuose miestuose bei regionuose. Tikėtina, kad rasite kažką išties įdomaus.

 

3. Nepamirškite tinkamos aprangos

 

Didelė klaida, kurią kartais daro net ir pakankamai patyrę turistai, tai blogas aprangos pasirinkimas. Įvertinkite tai, koks klimatas turėtų būti lankomoje vietovėje, stebėkite kelių paskutinių metų temperatūros vidurkius ir orų prognozes. Kai kamuoja karštis, šaltis ar merkia lietus, kelionė gali tapti ne tokia maloni, todėl pasiimkite funkcionalią, vietos klimatui tinkančią aprangą.

 

4. Pasirūpinkite įvairiomis priemonėmis

 

Išmaniosios technologijos palengvina daugelį mūsų gyvenimo sričių, o kelionės – ne išimtis. Pakankamai naujų, visapusiškai pritaikytų autobusų nuoma suteiks galimybę važiavimo metu pakrauti įrenginius, tačiau nepamirškite išorinių baterijų bei kitų maitinimo priemonių. Patikrinkite, ar fotokamerų baterijos taip pat yra įkrautos. Lazdos asmenukėms, stovai taip pat pagelbės, jei norėsite įsimintinos grupinės nuotraukos.