Uncategorized

Kodėl naudinga pabėgti nuo miesto triukšmo?

sodybos nuoma

Šiandien vis daugiau žmonių kraustosi gyventi į didmiesčius. Kaimai po truputį nyksta, lieka vienkiemiai ir panašios pavienės sodybos, o miestai užima vis didesnę teritoriją. Prie jų taip pat jungiasi ir iki tol laikyti užmiestiniai rajonai, kad galų gale vietos, kur galėtum pasislėpti nuo intensyvaus eismo ir nuolatinio triukšmo nebelieka. Jei esate vienas iš tų, kurie svajoja kaip nors ir kuo nors kompensuoti gryno oro trūkumą, siūlome Jums sprendimą – sodybos nuoma. O taip pat pateikiame kelias įžvalgas apie poilsį už miesto ribų.

Išsilaisvinimas nuo sudaiktėjimo

Iš tiesų, miestas mus visus šiek tiek (o gal ir ne tik šiek tiek) įpareigoja. Įpareigoja kažko norėti, kažką pirkti, kažkur eiti. Gyvendami mieste žmonės daugiau dėmesio skiria materialiems dalykams. Susidaromas požiūris, kad įsigijus vieną ar kitą daiktą, apims pilnavertiškumo jausmas, euforija ir laimė viename. Ir vis dažniau žmonės stengiasi įtilpti į visuomenės suformuotus rėmus, kažką sau įrodyti. Galų gale, jie jaučiasi suvaržyti, o tai, kad nuolat yra apsupti minios žmonių, jaustis geriau tikrai nepadeda. Tad kalbėti apie tai, kaip reikėtų išsilaisvinti iš miesto, savo susikurtų rėmų ir pailsėti yra labai svarbu. O sodybos nuoma šiuo atveju yra vienas geriausių sprendimų.

Kada nuomotis ir ką joje veikti?

Nuomotis sodybą patogu bet kuriuo metų laiku – ar tai būtų vasaros vidurys, ar viduržiemis. Vienas iš privalumų nuomojantis sodybą – tai galimybė pasirinkti bet kurią Lietuvos vietą. Ar tai būtų kažkur netoli miško, ar netoli ežero, ar tai sodų bendrija, ar vieniša sodyba kažkur netoli pajūrio. Kiekvienas gali rinktis pagal tai, ko jam trūksta ir ko galbūt jau ilgai neturėjo.

• Laikas sau. Jei matote, kad pavargote nuo miesto ir žmonių, išsinuomokite sodybą savaitgaliui ir pabandykite grįžti prie seniai užmirštų veiklų, kurioms iki tol neradote laiko. Tai gali būti tapyba, rankdarbiai, knygų skaitymas, važinėjimas dviračiu ar paprasčiausias pasivaikščiojimas mišku. Tai laikas sau – ištrūkę iš miesto ir trumpam apsistoję sodyboje galite veikti ką tik norite.

• Meditacija. Sodybos nuoma naudinga ir tuo atveju, kai norisi pailsėti nuo savo minčių, ne tik nuo miesto triukšmo. Kartais ir paprastas pasivaikščiojimas ar gera knyga gali suveikti kaip maloni bei atpalaiduojanti meditacija.

• Grynas oras. Vienas iš gyvenimo mieste minusų – aukštas oro užterštumas. Tad pabėgti į vidury laukų esančią sodybą ir pakvėpuoti grynu oru yra ne tik svarbu, bet ir naudinga sveikatai.